Izvor: B92/Politika arhiva vesti 25.07.2024
Glavni javni tužilac nakon pretnje smrću Vučiću: Hitno da se identifikuje i procesuira tvorac objave
B92 25.07.2024
Glavni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Nenad Stefanović izrazio je zabrinutost zbog najnovijih pretnji smrću upućenih predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću putem društvene mreže "iks". On je naložio hitno identifikovanje i… »
Na KiM uhapšen muškarac zbog sumnje da je učestvovao u sukobima u Zvečanu u maju 2023.
B92 25.07.2024
Pripadnici tzv. kosovske policije uhapsili su D.D. u južnom delu Kosovske Mitrovice, saopštila je tzv. kosovska policija. Kosovska policija je dodala da je razlog hapšenja to što je D. D. osumnjičen da je u maju prošle godine u Zvečanu učestvovao u… »
"Ne želimo da garantujemo da će svaki sportista na OI biti ‘čist‘"
B92 25.07.2024
Predsednik Svetske antidoping agencije (WADA) Vitold Banjka izjavio je da je nemoguće zauvek eliminisati doping iz sveta sporta, jer će se uvek naći neko ko želi da vara. Banjka je novinarima, dan uoči početka Olimpijskih igara u Parizu, rekao da nije… »
Brutalni "udari" na Vučića se nastavljaju: Objavljena nova laž da ima vlasničkog udela u kompaniji Rio Tinto
B92 25.07.2024
Poznato je da magazin "Tabloid" širi laži o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, a sada ih prenose i ostali opozicioni mediji. Naime, portal "Slavija Info" objavio je skandaloznu, lažnu informaciju da se u sistemu multinacionalne kompanije Rio Tinto… »

