Ovakvog vladana milojevića nikad niste videli! Trener Zvezde besan posle remija! "Igraće samo oni koji zaslužuju"

Kurir 27.07.2024

Fudbaleri Crvene zvezde su u okviru 2. kola Superlige Srbije pred svojim navijačima remizirali sa 2:2 protiv Mladosti iz Lučana.

Gubila je Zvezda 2:0 do 85. minuta, a onda je za šest minuta uspela da dođe do boda. Imali su crveno-beli 27 šuteva na gol protivnika, 19 kornera, ali nisu mogli do tri boda. Trener Zvezde Vladan Milojević bio je izuzetno ljut posle meča. - Nemam šta da kažem, utakmica ko utakmica, ne možete da igrate ovako. Prvo poluvreme, ja ne znam da li treba uopšte da komentarišem išta treba da kažem, ekipa koja je izašla, koju sam ja izveo, odgovornost je najveća na meni.