Ako prođe nemca Novaka čeka ozbiljna prepreka: Đoković saznao potencijalnog rivala u četvrtfinalu Olimpijskih igara!

Hot sport 29.07.2024

Novak Đoković kao što već svi znamo ima ne toliko povoljan žreb u Parizu Na teniskom turniru Olimpijskih igara gledali smo iznenađujuće brzi i dominantan meč Stefana Cicipasa.

Grčki teniser je bez ikakvih problema savladao Danijela Evansa rezultatom 2:0 (6:1, 6:2) u samo 53 minuta igre. Cicipas je prikazao impresivnu igru, s dva brejka u oba seta, što je Britancu onemogućilo bilo kakvu priliku za povratak u meč. Evans nije uspeo da iskoristi nijednu brejk šansu, dok je Cicipas uspešno pretvorio sve svoje prilike u brejkove. Ova pobeda omogućava Cicipasu da se približi mogućem susretu sa Novakom Đokovićem u četvrtfinalu. Pre toga, Cicipas