Moćna Srbija utišala Pariz: Odbojkašice ubedljivom pobedom protiv Francuske, krenule u pohod na zlatnu olimpijsku medalju!

Kurir 29.07.2024

Odbojkašice Srbije savladale su Francusku rezultatom 3:0 po setovima 25:17,25:17, 25:22 u utakmici 1. kola grupe A na Olimpijskim igrama u Parizu.

Pitanje pobednika nije se postavljalo nijednog momenta. Srbija je ušala u meč kao apsolutni favorit, domaćin sem velike želje i podrške publike nije mogao da se suprotstavi. U prva dva seta Francuskinje su se držale negde do sredine istih, a onda je kvalitet naših odbojkašica došao do izražaja. Prednost je konstatno rasla i Srbija je oba seta dobila istovetnim rezultatom 25:17. U trećem setu Srbija je brzo stekla prednost, povela 8:3, ali se domaće igračice nisu