Radnički ispao iz Evrope: Mornar posle penala eliminisao srpskog predstavnika! (video)

Hot sport 31.07.2024

Radnički nije pronašao svoj put u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca eliminisani su u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija! Četa Feđe Dudića je posle velike drame, borbe i penala poražena od ekipe Mornara iz Bara, pošto je rezultat u Crnoj Gori bio 2:1 za domaće.

Radnički je kao što već verovatno znate slavio u prvom meču protiv crnogorskog tima sa 1:0, a rezultat posle prvog poluvremena je 1:0 za domaće. Dobru priliku za Kragujevčane imao je Vidosavljević u 11. minutu. Igrač srpskog kluba je šutirao, ali je Popović odlično reagvao na golu Mornara. Odlično su zapretili i nominalni domaćini. Vušurović je probio po boku u 20. minutu odlično centrirao, ali je odbrana Radničkog otklonila opasnost. Nažalost odbrana Radničkog je