POLUVREME - Bezopasni Partizan na pet golova minusa

Sportske.net 31.07.2024  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta utakmice u Humskoj ekipa Dinama vodi sa 0:1, što znači da je u ukupnom rezultatu 2:7 i jasno je da više nema nikakve dileme ko će u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, a ko u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Podsetimo, igra se pred praznim tribinama zbog suspenzije UEFA. Aleksandar Stanojević je donekle i iznenadio svojom formacijom u ovom meču, pošto je izašao sa trojicom u zadnjoj liniji, ali i sa Lazarevićem i Jurčevićem po bokovima, pa se formacija menjala u zavisnosti od potrebe. I ovakva formacija kao da je iznenadila Dinamo koji se branio u prvih desetak minuta, za nijansu je Partizan bio konkretniji, ali bez ozbiljnijih prilika za gol. Prvu iole ozbiljniju