UŽIVO - "Namazani" Mornar imao prolaz dalje, ali se pojavio MAJSTOR Aleksić!

Sportske.net 31.07.2024  |  Sportske.net

Produžeci u Podgorici! Radnički je gubio od Mornara sa 2:0 do 8. minuta nadoknade, ali je maestralni Aleksić uspeo da pogodi za 2:1 i da odvede svoj tim u produžetke! Prvu šansu je imao Radnički u 11. minutu utakmice kada je Vidosavljević vodio loptu, šutirao sa oko 20 metara, ali pravo u golmana Popovića.

Vrlo brzo je Radnički došao do velike šanse, golman Popović je neverovatno loše reagovao pošto je loše procenio loptu, Gluščević je bio daleko bliži, i kada se činilo da je kao poslednji igrač golman Mornara nepropisno zaustavio Gluščevića, ispostavilo se da je na kraju Popović bez faula izbio loptu u korner. Pretio je i Mornar, Vušurović je prošao po levoj strani pored Ćosića, ali je bio samo korner posle ovog opasnog napada. Radnički je bio daleko opasniji rival,