Samo se srušio na teren i zaplakao Novaka savladale emocije nakon plasmana u finale OI Evo kada će srpski teniser igrati za zlato, poznat termin meča s Alkarazom (video)

Dnevnik 02.08.2024  |  Ostalo
Samo se srušio na teren i zaplakao Novaka savladale emocije nakon plasmana u finale OI Evo kada će srpski teniser igrati za…

Novak Đoković je nakon 16 godina osvojio novu medalju na Olimpijskim igrama. Ona je trenutno srebrnog sjaja, ali u nedelju igra za zlato, a rival će mu biti Karlos Alkaraz.

Mnogo ranije, Novak je istakao da u Parizu juri zlato, ono jedino što mu nedostaje u karijeri i to je pokazao na turniru, uprkos povredama i brojnim problemima. Večeras je, u polufinalu savladao Lorenca Musetija sa 2:0, a nakon poslednjeg poena, samo se srušio na teren Filip Šatrijea i zaplakao. Bile su to suze radosnice i olakšanja što će se konačno naći u borbi za zlato. He broke down to tears... pic.twitter.com/WokMCKpgOU — Marlin (@yogabatshard) August 2, 2024