Zaplakale i naša Milica i Romein, jedna jer je izgubila, druga jer je osvojila bronzu

Sportski žurnal 02.08.2024

Meč nije dugo potrajao, samo 31 sekundu, pokušaj akcije naše reprezentativke, kontra Francuskinje, bacanje na leđa - ipon

Milica Žabić stala je na korak od medalje. Džudo, kategorija 78+ kilograma, meč za bronzu, sa druge strane tatamija domaća takmičarka, Francuskinja Romein Diko, prvorangirana na svetu u ovoj kategoriji. Meč nije dugo potrajao, samo 31 sekundu, pokušaj akcije naše reprezentativke, kontra Francuskinje, bacanje na leđa - ipon. Obe devojke su zaplakale, Francuskinja jer je najbolja na svetu, a osvojila je “samo” bronzu, a naša Milica jer je korak delio od olimpijskog