Katastrofalne tri četvrtine, pa umalo epski preokret! Marinine "lavice" prošle put od očaja do sjaja, ali su ipak položile oružje!

Kurir 03.08.2024
Katastrofalne tri četvrtine, pa umalo epski preokret! Marinine "lavice" prošle put od očaja do sjaja, ali su ipak položile…

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije poražena je od Španije u poslednjem kolu A grupe olimpijskog turnira u Lilu rezultatom 70:62.

Ovo je neuspeh koji ne boli izabranice Marine Maljković jer će svakako sa druge pozicije u četvrtfinale. Držale su se naše košarkašice u prvih 10 minuta, iako napad nije funkcionisao, odbrana je bila na nivou. Prepoznatljiv presing koji je krasio Srbiju u prva dva meča pravio je problem Španjolkama koje su teško dolazile do poena. Ipak, igra Srbije se u drugoj deonici raspala kao kula od karata. Promašivale su naše devojke zicere, a njihove iskusne protivnice su to