Deveti dan Igara: Đoković osvojio zlato, odbojkašice idu u četvrtfinale, basketaši eliminisani sa OI

RTV 04.08.2024  |  Tanjug

BEOGRAD - Devetog dana Olimpijskih igara Novak Đoković je pobedio Karlosa Alkaraza u finalu i osvojio zlatnu medalju - drugu za Srbiju u Parizu. Odbojkašice Srbije poražene su od Kine, ali i pored neuspeha idu u četvrtfinale. Basketaši Srbije izgubili su od Litvanije, pa će morati da igraju meč plej-ina protiv Francuske za plasman u polufinale. Srpska predstavnica u drumskom biciklizmu Jelena Erić vozi trku u dužini od 158 kilometara.

23.58 - Biciklistkinja Jelena Erić završila drumsku trku na OI na 66. poziciji Srpska biciklistkinja Jelena Erić završila je drumsku trku na Olimpijskim igrama na 66. poziciji od ukupno 92 takmičarke, sa vremenom 4:10:47. 23.18 - Odbojkašice Srbije protiv Italije u četvrtfinalu Olimpijskih igara Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije igraće u četvrtfinalu Olimpijskih igara protiv Italije u utorak, 6. avgusta. 22.28 - Basketaši Srbije eliminisani sa Olimpijskih