Deseti dan Olimpijskih igara: Vaterpolisti Srbije izgubili od Mađarske; Rvač Mićić zbog povrede odustao od borbe

RTV 05.08.2024  |  Tanjug

PARIZ - Desetog dana Olimpijskih igara u Parizu srpski vaterpolisti su grupnu fazu olimpijskog turnira zatvorili porazom od Mađara. Predstavnik Srbije u rvanju Georgij Tibilov izgubio je u prvoj borbi u kategoriji do 60 kilograma grčko-rimskim stilom.

Srpski rvač i svetski šampion u kategoriji do 57 kilograma Stevan Mićić odustao je od učešća na Igrama zbog povrede kolena. 23.25 - Basketaši Holandije osvojili zlatnu medalju posle pobede nad Francuskom Basket 3x3 reprezentacija Holandije osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je večeras u finalu pobedila selekciju Francuske rezultatom 18:17. 22.38 - Švedski atletičar Armand Duplantis osvojio zlatnu medalju na OI, uz svetski rekord