Mančester će danas biti plav: Siti kroz dramatičnu penal seriju do prvog trofeja u sezoni!

Hot sport 10.08.2024

Velika drama! Fudbaleri Mančester Sitija započeli su novu sezonu osvajanjem prvog trofeja u Engleskoj, Komjuniti šilda.

Aktuelni prvaci Engleske su na stadionu Vembli savladali Mančester Junajted, pobednika FA kupa, nakon izvođenja penala rezultatom 7:6, pružajući sjajan uvod u novu sezonu. Nakon regularnih 90 minuta, utakmica je završena rezultatom 1:1. Važno je napomenuti da su oba tima nastupila u kombinovanim sastavima. Prvo poluvreme donelo je nekoliko uzbudljivih trenutaka, posebno u 23. i 31. minutu. Siti je bio blizu vođstva kada je Lisandro Martinez napravio veliku grešku,