Jedinstvo ne može bod da osvoji: Železničar slavio na Ubu i izazvao nove probleme u timu Nemanje Matića!

Hot sport 11.08.2024

Železničar je došao do druge pobede u sezoni! U okviru četvrtog kola Superlige Srbije, na vrućem terenu na Ubu, odigran je meč između domaćeg Jedinstva i ekipe Železničara.

Gosti su izašli kao pobednici, slavivši minimalnim rezultatom od 0:1. Prvo ozbiljno uzbuđenje videli smo u 16. minutu kada je Grgić pripretio golu Jedinstva. Odlično je primio loptu i sjajno se okrenuo, ali njegov šut ka daljem uglu prošao je tik pored stative. Železničar je nastavio da stvara prilike, a u 35. minutu Eze je još jednom pokazao da će biti značajno pojačanje za ekipu iz Pančeva. Njegov udarac sa distance zaustavio je golman domaćih Jovanović, koji je