Šok za Partizan u 111. Minutu - ovako je Lugano sa igračem manje izbacio crno-bele: Pogledajte gol koji je zaledio tim iz Humske

Kurir 15.08.2024
Šok za Partizan u 111. Minutu - ovako je Lugano sa igračem manje izbacio crno-bele: Pogledajte gol koji je zaledio tim iz…

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se plasiraju u plej-of za Ligu Evropa, pošto su u revanš utakmici trećeg kola kvalifikacija u Tunu posle produžetaka odigrali nerešeno 2:2 protiv Lugana.

Izjednačujući gol, kojim je Lugano prošao u plej-of, postigao je Mohamed Belhađ u u 111. minutu. Pogledajte taj pogodak: Mohamed Haj Mahmoud GOAL vs Partizan #FCLugano 🇨🇭 #UEL 🇪🇺 #Partizan 🇷🇸 pic.twitter.com/5m4Wi8S9J7 — Score Point (@ScoresPoint) August 15, 2024 Partizan će umesto u plej-ofu za Ligu Evropa, sada igrati u plej-ofu za Ligu konferencija. Protivnik crno-belima biće belgijski Gent, koji je u revanšu posle produžetaka pobedio Silkeborg 3:2. U prvoj