Vanja briljirao na golu - Torino u poslednjim minutima ispustio pobedu protiv Milana

RTS 17.08.2024

Fudbaleri Milana remizirali su 2:2 sa ekipom Torina u prvom kolu Serije A. Monca i Empoli remizirali su bez golova.

Milan je želeo da sa pobedom otvori sezonu, ali su do poslednjih desetak minuta meča bili na ivici debakla i poraza. Torino je posle skoro 40 godina i 1988. bio blizu pobede protiv ovog rivala. Gosti su poveli u 30. minutu autogolom Malika Tijaa iako je Milan u ovom periodu imao više lopte u svojim nogama kao i više prilika da dođe do gola. Isti intenzitet igre preneo se i na drugi deo. Milan je napadao, držao loptu u svojim nogama, ali nije mogao da zatrese mrežu