Torino "bacio na kolena" Milan, ali kraj je kad Morata i Okafor Kažu, Srbi podelili bodove na "San Siru"!

Sportske.net 17.08.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Milana i Torina remizirali su 2:2 u veoma uzbudljivoj utakmici prvog kola italijanske Serije A.

Torino je imao tri boda "u džepu", ali je Milan uspeo da golovima Morate i Okafora stigne do boda u poslednjim minutima meča. Blistaom je na golu Torina srpski golman Vanja Milinković-Savić, posebno u prvom poluvremenu kada je zaustavio udarac Rafeala Leaa, koji je izašao sam ispred njega i bio u kolosalnoj prilici. Torino je poveo na isteku pola časa igre. Fantastičnu kontru gostiju u gol je pretvorio nespretni štoper MIlana Malik Tijao, koji je loše intervenisao