Snalažljivi Babić obradovao Dejana Stankovića, Marko Nikolić poražen od bivšeg kluba!

Sportske.net pre 30 dana  |  Sportske.net

Spartak iz Moskve nastavio je niz dobrih rezultata pošto je ubedljivo slavio na domaćem terenu protiv ekipe Fakela rezultatom 3:0.

Tim Dejana Stankovića je posle manje od deset minuta igre stekao dva gola prednosti, a posle vodećeg gola Ugaldea pogodio je i reprezentativac Srbije Srđan Babić. Defanzivac se odlično snašao posle kornera Barka i sa nekoliko metara savladao golmana. Konačan rezultat postavio je Barko golom u 60. minutu sa penala, a ovom pobedom Spartak je osvojio svoj 10. bod ove sezone u Premijer ligi Rusije. Manje sreće imao je drugi srpski stručnjak. CSKA iz Moskve kojeg sa