(Uživo) Radnički i Vojvodina odigrali su bez pobednika u poslednjoj utakmici petog kola Superlige Srbije

Dnevnik 19.08.2024  |  Dnevnik.rs

Radnički i Vojvodina odigrali su nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici petog kola Superlige Srbije na stadionu u Gornjem Milanovcu.

Kraj utakmice. 90+6: Prilika za Radnički, ali je Rosić odbranio šut Vidosavljevića. 90+4.: Šansa za Vošu, ali nije bio precizan Ivanović. 90. minut: Igra se nadoknada od pet minuta. 89. minut: Šansa za Radnički da reši pobednika je propala. 84. minut: Penal je šutirao Vidosavljević i izjednačio na 2:2. 82. minut: Sudija je dosudio penal, jer je lopta pogodila Buteana u ruku. 79. minut: Šansa za Radnički, ali je Butean blokirao, na kraju je bio ofsajd. 73. minut: Na