Novi poraz Partizana u Evropi: Crno-beli izgubili od Genta, sve se rešava u Belgiji

Večernje novosti pre 20 dana

FUDBALERI Partizana izgubili su od Genta u Humskoj sa 1:0 u prvoj utakmici plej-ofa Lige konferencija i iz ove perspektive plasman u Evropu nije blizu.

FOTO: Profimedia Nije "parni valjak" imao podršku navijača na ovom meču, pošto je UEFA kaznila klub. Uprkos tome domaćin je bolje ušao u utakmicu i imao dve odlične prilike preko Mateusa Saldanje koji nije bio precizan. Stigla je kazna za to. Igrao se 16. minut kad je Sven Kums centrirao, a glavom mrežu Aleksandra Jovanovića zatresao Omri Gandelman. Do kraja prvog poluvremena nije bilo mnogo pravih prilika, pa samim tim se ni rezultat nije menjao. Foto: ФОТО: