Bruka i sramota fudbalera na prvoj utakmici za Čelsi: Ceo stadion je krenuo da slavi gol, a onda... (video)

Kurir pre 25 dana

Fudbaler Čelsija Mark Guju izblamirao se kao retko ko i to na svom debiju za Čelsi.

Mladi Španac koji je ovog leta stigao iz Barselone zabeležio je svoje prve minute u dresu "plavaca" i definitivno će ih upamtiti. Čelsi je u prvoj utakmici poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija pobedio švajcarski Servet rezultatom 2:0 na Stamford Bridžu, a golove su postigli Nkunku sa bele tačke u 50. minutu i Madueke u 76. minutu. Guju je bio starter na ovom meču, a u 51. minutu je imao neverovatnu situaciju. Uspeo je da oduzme loptu golmanu