Prvi poraz junajteda u sezoni: Brajton u ludoj završnici srušio "crvene đavole" (video)

Večernje novosti pre 25 dana

MANČESTER junajted izgubio je od Brajtona sa 2:1 u gostima u 2. kolu Premijer lige.

FOTO: Profimedia Oba tima su u ovaj meč ušli posle trijumfa u uvodnoj rundi prvenstva Engleske. Ipak, susret je bolje otvorio domaćin. Igrao se 32. minut kada je bivši igrač "crvenih đavola" Dani Velbek sjajnu akciju svog tima krunisao pogotkom. Nije mu bilo teško da iz neposredne blizine ubaci loptu u praznu mrežu. Dani Velbek/FOTO: Profimedia Izabranici Erika ten Haga nisu uspeli da se oporave od primljenog gola do kraja prvog poluvremena. Nastavak susreta doneo