Šta uradi, čoveče? Golmanu Engleske se smeje ceo svet: Primio 4 gola na meču i napravio kiks o kom će se dugo pričati! Komedija!

Kurir pre 23 dana
Šta uradi, čoveče? Golmanu Engleske se smeje ceo svet: Primio 4 gola na meču i napravio kiks o kom će se dugo pričati…

Fudbaleri Totenhema ubedljivo su savladali Everton (4:0) u drugom kolu Premijer lige, a meč je obeležio neverovatan kiks iskusnog golmana "Karamela", Džordana Pikforda.

Golman reprezentacije Engleske čak četiri puta morao je da vadi loptu iz svoje mreže. Totenhem je poveo golom Bisume u 14. minutu utakmice, a samo 10 minuta kasnije "Pevci" su poveli sa 2:0 nakon neverovatnog kiksa Pikforda. Poigravao se ispred svog gola reprezentativac Engleske, to je iskoristio Hjong Min Son, koji mu je oduzeo loptu i povisio prednost. Pogledajte kiks zbog kog se Pikford ekspresno postao predmet sprdnje na društvenim mrežama. 😬🧤 Pickford’s