Osam golova u Zaječaru, Kragujevčani odneli bodove OFK-u, poraz Vojvodine od Napretka

RTS pre 25 dana

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su OFK Beograd u Zaječaru, rezultatom 5:3 u utakmici šestog kola Superlige.

Istovremeno, u Bačkoj Topoli, Vojvodina je nastavila lošu seriju i poražena je od Napretka 2:1. Junak Kruševljana bio je Marko Šarić u 90+6. minutu. Zbog provakacija posle gola dobio je crveni karton. Prvi gol na meču između OFK Beograda i Radničkog bio je Aleksa Cvetković u sedmom minutu, ali su Besim Šerbečić u 10, Dilan Ortiz u 28 i Ben Hasin u 31. minutu preokrenuli rezultat. Aleksandar Paločević je smanjio na 3:2 u 44. minutu, a u drugom poluvremenu su