Milojević pred revanš na Marakani: Mi smo Zvezda, moramo da ispunimo snove navijača! (video)

Hot sport pre 22 dana

„Nama istorija ne dozvoljava, nemamo čega da se plašimo ili bojimo“ Crvena zvezda u sredu od 21 sat igra revanš meč u plej-ofu za Ligu šampiona, a rival im je norveški Bode/Glimt.

Crveno-beli imaju minus od jednog gola (2:1), a pred meč na Marakani govorio je trener Vladan Milojević. – Očekuje nas drugo poluvreme na našem stadionu. Poznat je rezultat svima iz prve utakmice. Veliki značaj ima ovaj meč, ulog je ulazak u LŠ. U prvom duelu Bodo je bio bolji i pobedio (2:1), ali tad je završeno prvih 90 minuta. U međuvremenu smo se oporavili, pojedini igrači su se podigli. Igramo protiv dobre ekipe, ali ovde nema loših timova. Oni imaju sistem