Partizan ponovo eliminisan u sezoni kupanja: Crno-beli poraženi od Genta u Belgiji za kraj evropske tragikomedije!

Kurir pre 20 dana

Fudbaleri Partizana završili su svoje ovogodišnje učešće u Evropi porazom u Belgiji protiv Genta rezultatom 1:0 (0:0).

Belgijanci su slavili 1:0 i u Beogradu, a sve zajedno im je bilo dovoljno da prođu u grupnu fazu Lige konferencija! Imao je Partizan svoje prilike na ovom meču, najbolju preko Zahida u prvom poluvremenu, ali ih je neefikasnost u ovom dvomeču koštala prolaza. Krenuo je Partizan dosta smušeno, a Gent je pretio preko Surdeza i Fadige. Napadao je Gent po krilima, dok je Partizan čekao priliku iz kontre. Sredinom prvog poluvremena, izabranici Aleksandra Stanojevića