Hrvati doživeli ozbiljnu blamažu: Navijači napravili haos sa bakljama, a Rijeka dobila petardu od ljubljanske Olimpije! (video)

Hot sport pre 19 dana
Hrvati doživeli ozbiljnu blamažu: Navijači napravili haos sa bakljama, a Rijeka dobila petardu od ljubljanske Olimpije…

U sušitini, sve u znaku pirotehnike, baklje i petarda! Na utakmici između Rijeke i Olimpije u Ljubljani, koja je odlučivala o plasmanu u Ligu konferencija, došlo je do velikog incidenta.

Rijeka, koja je prethodne sezone briljirala u hrvatskom prvenstvu, doživela je težak poraz i ogroman skandal na terenu. Prvo poluvreme donelo je potpuni preokret, sa rezultatom 4:0 u korist Olimpije. Floruč je otvorio rezultat u 2. minutu, dok je Talison u 13. minutu povisio na 2:0. Kojić je dodao treći gol, a Talison je ponovo bio precizan i kompletirao „poker“ na 4:0 pred odlazak na odmor. Drugo poluvreme počelo je još gorom situacijom za Rijeku kada je Pedro