Čelsi se obrukao u Švajcarskoj, ali će igrati LK - Rijeka ponižena u Ljubljani

Sportske.net pre 17 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Čelsija su nastavili da se igraju sa živcima svojih navijača, koji će ipak imati priliku da ih gledaju u grupnoj fazi Lige konferencija, mada je i pitanje koliko su pristalice dvostrukog šampiona Evrope oduševljene trećim po jačini UEFA takmičenjem...

Čelsi je večeras u Ženevi izgubio od Serveta sa 2:1, u revanšu plej-ofa kvalifikacija, ali je prošao dalje sa ukupnih 3:2. Poveli su "plavci" pogotkom Enkunkua iz penala u 14. minutu, a preokret Servetu doneli su Žilemon u 32. i Kriveli u 72. minutu. Strepeo je Čelsi, ali je uspeo da sačuva rezultat koji ga vodi dalje. Menadžer Enco Mareska je i ovaj put odmarao dosta prvotimaca, ali je na teren poslao jači sastav nego u prvom meču u Londonu. U grupnoj fazi LK