IMT stigao do druge vezane pobede: "Traktoristi" savladali niški Radnički u Superligi Srbije

Večernje novosti pre 14 dana  |  Tanjug

FUDBALERI IMT-a pobedili su niški Radnički rezultatom 3:1 u prvom meču 7. kola Superlige Srbije, te su tako upisali drugi vezani trijumf.

FOTO: A. Ilić Irfan Zulfić je golom u 31. minutu doveo "traktoriste" u vođstvo. Gosti su izjednačili golom bugarskog internacionalca Ilije Jurukova, koji je ušao na poluvremenu, a mrežu rivala je zatresao u 53. minutu. IMT je ponovo poveo u 61. minutu preko rezerviste Alena Stevanovića koji je u igru ušao samo dva minuta ranije. Sve dileme oko pobednika rešio je francuski internacionalac Antoan Batis golom u 66. minutu. Ekipa iz Beograda je sad osma na tabeli sa