Zvezdin rival u Ligi šampiona zakucan za dno tabele!

Sport klub pre 17 dana  |  Autor: Branimir Smilić

Fudbaleri Jang Bojsa ni posle šest kola ne znaju za pobedu u prvenstvu Švajcarske i trenutno su zakucani za dno tabele. „Mladi momci“ su u subotu na svom terenu još jednom razočarali i protiv ekipe Lozane osvojili su samo bod – 1:1.

Jang Bojs je poslednji u prvenstvu sa svega tri boda. Šampion Švajcarske je poveo u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena golom Filipa Ugrinića, ali je u finišu jedna spasao i bod. Gosti su izjednačili u 70. minutu pogotkom Karima Šoua, a šest minuta kasnije Jang Bojsi su ostali bez isključenog Banje Zukrua. Ipak i pored čak 18 udaraca ka golu rivala (osam u okvir) gosti nisu uspeli da dođu do pobede. Koliko su domaći bili loši potvrđuje i podatak da su iz jedinog