Kosmička je pravda što je Strahinja Pavlović dao svoj prvi gol u Italiji baš protiv Lacija!

Sportske.net pre 17 dana  |  Sportske.net

Strahinja Pavlović za sada izgleda kao veliko pojačanje za ekipu Milana, a to je potvrdio i večeras protiv Lacija na rimskom ''Olimpiku'', gde su domaći Lacio i ekipa Milana igrali nerešeno, 2:2.

Uvodni minuti meča protekli su baš u znaku Pavlovića, pošto je srpski reprezentativac najpre u drugom minutu izbacio loptu sa gol-linije, a zatim je u osmom minutu posle Pulišićevog centaršuta iz kornera postigao vodeći gol za Milan. Bio je to njegov prvi gol za ekipu Milana u Seriji A, i to protiv Lacija koji je pre pet godina bio zainteresovan za tek punoletnog Pavlovića, ali do tog transfera nije došlo. Prava je prilika večeras da se toga prisetimo. Naime,