(Uživo) Partizan i Vojvodina odigrali bez golova u derbiju sedmog kola Superlige Srbije

Dnevnik pre 14 dana  |  Dnevnik.rs

Partizan i Vojvodina u Humskoj u derbiju sedmog kola Superlige Srbije odigrali su bez golova 0:0.

Kraj utakmice. 90+3. minut: Šansa za Vošu. Pokušao je Veličković iz drobre pozicije, ali Jovanović je sjajan na golu Partizana. 90+1. minut: Nova velika šansa za Severinu, ali je lopta otišla kraj gola. 90. minut: Igra se nadoknada od četiri minuta. 89. minut: Sada prilika za Partizan, šutirao je Ariaga, ali je odbranio Rosić. 87. minut: Prilika za Vošu, šutirao je Petrović, ali je odbranio Jovanović. 80. minut: Severina je ponovo imao idealnu šansu, ali je Rosić