Zvezdi dva crvena kartona, Partizanu pobeda u derbiju! Potpuni šok na Marakani: Drama, haos i završnica za infarkt! (video)

Kurir pre 17 dana

Četvrto kolo kadetske lige Srbije donelo nam je večiti derbi u kom je Partizan posle velikog preokreta i prave drame srušio Crvenu zvezdu na Marakani (pomoćni teren) rezultatom 2:1.

Vodila je Zvezda na poluvremenu jer je Zarić već u 2. minutu doneo prednost domaćinu. Crno-beli se nisu predavali, a susret je krenuo u drugom smeru kada je Ćopić u 40. minutu zaradio crveni karton. Bio je defanzivac Zvezde poslednji igrač odbrane, srušio je jednog fudbalera Partizana i opravdano je isključen. U nastavku je Partizan to iskoristio i golovima Obradovića u 49. i Dončića u 89. minutu stigao je do preokreta. Da nevolja po crveno-bele bude još veća