Zvezda razbila Partizan u omladinskom "večitom derbiju" - Lola Smiljanić isključen!

Sportske.net pre 13 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan sa ubedljivih 3:0 u omladinskom "večitom derbiju".

Zveezda je potpuno zasluženo stigla do trijumfa protiv najvećeg rivala, a utakmicu je obeležilo isključenje trenera Partizana i nekadašnjeg kapitena klub iz Humske Milana Lole Smiljanića koji je burno protestvovao zbog odluke sudije Dejana Trifkovića da ne pokaže crveni karton igraču protivničke ekipe u drugom poluvremenu. Domaćin je poveo u 28. minutu kada je Vasilije Kostov feneomenalno šutirao sa distance i zatresao mrežu crno-belih. U razmaku od samo dva minuta