De la Fuente pohvalio jednog igrača Srbije i napominje: "Bio je penal!"

Sportske.net pre 12 dana  |  Sportske.net

Selektor reprezentacije Španije Luis de la Fuente je posle meča protiv Srbije koji je završen nerešenim ishodom (0:0) istakao Predraga Rajkovića kao jednog od najboljih igrača na ovom meču, ali je i pohvalio naš tim koji je napao Špance u prvom poluvremenu. "Srbija nam je u prvom poluvremenu pravila probleme iz kontranapada.

Golman Srbije je bio odličan. Želja Srbije je bila da odbrani gol i stavila nas je u tešku situaciju", istakao je španski selektor. Smatra ovaj 63-godišnji stručnjak da je njegova reprezentacija bila sporija nego inače. "Imali smo prilike, pravili smo neke šanse i imali situacije, ali nismo ih koristili, bili smo sporiji nego inače. Početak je sezone, igrači ulaze u ritam, verujem da ćemo već u nedelju biti mnogo bolji u Švajcarskoj", rekao je De la Fuente. Smatra