Pogledajte majstoriju luke modrića: Golman poljske reprezentacije se upecao kao šaran u mrežu! (video)

Hot sport pre 8 dana

Fudbalski maestro! Hrvatska reprezentacija je u okviru Lige nacija ostvarila minimalnu pobedu nad Poljskom rezultatom 1:0 u drugom kolu takmičenja.

Pogodak vredan pobede je stigao u 52. minutu kada je Luka Modrić postigao jedini gol na utakmici. Meč je na Opus Areni započeo sporadično, a prvi deo igre protekao je u taktici i ne baš previše uzbudljivom ritmu. Međutim, tokom drugog poluvremena, i to već u prvih nekoliko minuta, nastala je magija. Modrić je izveo slobodan udarac sa 20 metara i poslao loptu u gornji desni ugao poljskog gola. LUKA MODRIC what a freekick! pic.twitter.com/J8NGzZVibb — Goals Xtra