Izvor: Pressek arhiva vesti 08.09.2024
Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 9. do 15. septembra)
Pressek 08.09.2024
U Kragujevcu i Šumadiji, prema najavama Republičnog hidrometeorološkog zavoda, naredne sedmice očekuje se promenljivo vreme uz pad dnevnih temperatura. U ponedeljak popodne očekuje se naoblačenje sa kišom. Najviša dnevna temperatura biće 29… »
Kraljevčanin uhapšen zbog 1,9 kilograma kanabisa
Pressek 08.09.2024
Kraljevačka policija uhapsila je S. Đ. (1979) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Policija je juče, prilikom pretresa stana osumnjičenog pronašla… »
Kragujevac: Humanitarni pab kviz u ponedeljak Trezoru
Pressek 08.09.2024
Humanitarni pab kviz, od koga će sav prihod biti namenjen lečenju Kragujevčanke Jovane Jocke Radivojević, biće otganizovan u ponedeljak 9. septembra u kafeu Trezor. Pab kviz počinje u 20 sati i trajaće dva sata. Kviz je podeljen u dva poluvremena i… »