Kočorašvilija presudio Albaniji: Češka slavila nad Ukrajinom, Severna Makedonija pobedila Jermeniju

Kurir pre 6 dana

Fudbaleri Češke pobedili su kao domaćini u Pragu selekciju Ukrajine sa 3:2, u drugom kolu Grupe 1 Divizije B Lige nacija.

Strelci za Češku bili Pavel Šuls u 21. i prvom minutu nadoknade poluvremena i Tomaš Souček iz penala u 80. minutu. Golove za Ukrajinu postigli su Vladislav Vanat u 37. i Georgi Sudakov u 84. minutu. U istoj grupi, Gruzija je u gostima u Tirani pobedila Albaniju sa 1:0, golom Giorgija Kočorašvilija u 71. minutu. Gruzija je prva u grupi sa šest bodova, Albanija i Češka imaju po tri, a Ukrajina je bez boda. U narednom kolu, Češka će dočekati Albaniju, dok će Gruzija