Prosinečki: Odigrali smo dobro, a izgubili, to boli!

Sport klub pre 6 dana  |  Autor: Svetozar Janičić

Izabranici Roberta Prosinečkog, fudbaleri Crne Gore, posle blago rečeno lude utakmice, po kiši koja je lila kao iz kabla, poraženi su od Velsa sa 2:1 u drugom kolu B divizije Lige nacija, iako na osnovu prikazanog, nisu zaslužili poraz u Nikšiću, naprotiv.

Takmičenje u Ligi nacija se nastavlja u oktobru, a Crnu Goru očekuje gostovanja selekcijama Turske i Velsa. Crna Gora je doživela nokaut na početku meča. Za nepuna tri minuta igre, primila je dva gola, ali je uspela da se podigne i otvorenog garda krene ka pozitivnom rezultatu. Sjajne prilike su se nizale kao na traci – Krstović, Jovetić, Camaj, Jovetić, Jovović, Crna Gora je pogodila prečku, stativu, mrežu na dvadesetak minuta pre kraja uspeo da zatrese Camaj, ali