Orlići bolji od Azerbejdžana: Pogledajte bombu desnog beka Partizana i majstoriju bivšeg napadača Zvezde (video)

Sportski žurnal pre 6 dana

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije pobedila sa 2:0 golovima Đurđevića i Mijatovića

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je kao gost Azerbejdžan rezultatom 2:0 u meču devetog kola grupe F kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2025. godine. Srbija je u Bakuu povela u 26. minutu. Jovan Šljivić je centrirao iz slobodnog udarca, a Vukašin Đurđević je bio strelac prelepog gola nakon odbitka. Izabranici Ljubinka Drulovića prednost su duplirali u 40. minutu. Nikola Miličić je bio asistent, a Jovan Mijatović strelac. Azerbejdžan je već na startu