Spartak se u pobedničkom stilu vratio u suboticu: Nova travnata podloga i nova tri boda za Subotičane! (video)

Hot sport pre 4 dana

Junak meča – Andrej Todoroski! Fudbaleri Spartaka iz Subotice upisali su važnu pobedu na domaćem terenu u 8. kolu Superlige Srbije, savladavši IMT rezultatom 2:0.

Glavni junak meča bio je Andrej Todoroski, koji je postigao oba gola za Spartak. Todoroski je prvi put zatresao mrežu u 15. minutu, pretvorivši dodavanje Ilije Babića u vođstvo od 1:0. I pored dobre igre IMT-a, koji je imao nekoliko pokušaja na golu Aleksandra Vulića, gosti nisu uspeli da postignu izjednačujući gol. Na početku drugog poluvremena, u 57. minutu, Todoroski je ponovo bio precizan, ovoga puta uz asistenciju Voja Ubiparipa, za konačnih 2:0.