Mladost i lalat – dobitna kombinacija: Lučani imaju 4/4 od kako je trener Nenad Lalatović, sada je pao i kragujevački Radnički!

Hot sport pre 3 dana
Mladost i lalat – dobitna kombinacija: Lučani imaju 4/4 od kako je trener Nenad Lalatović, sada je pao i kragujevački…

Nastavljaju Lučanci sjajan niz i penju se na drugo mesto na tabeli! Fudbaleri Mladosti iz Lučana savladali su Radnički 1923 iz Kragujevca rezultatom 2:1, preokrenuvši meč u drugom poluvremenu.

Gosti su rano poveli u 11. minutu kada je Evandro preciznim udarcem sa distance zatresao mrežu, ali su domaćini ubrzo preuzeli kontrolu igre. Ključni trenutak dogodio se u drugom poluvremenu, kada su dosuđena dva jedanaesterca zbog igranja rukom igrača Radničkog. Oba puta je Pejović bio siguran izvođač, prvo u 47. minutu, a zatim ponovo u 54. minutu, čime je Mladost preokrenula rezultat u svoju korist. Iako su Kragujevčani imali prilike da se vrate, uključujući