Zvezda srušila Napredak i proslavila rođendan Marakane: Crveno-beli spremni za Ligu šampiona – pogađali Duarte i Ivanić, Silas se ispromašivao

Nova pre 3 dana  |  Autor: Oliver Mijušković
Zvezda srušila Napredak i proslavila rođendan Marakane: Crveno-beli spremni za Ligu šampiona – pogađali Duarte i Ivanić…

: Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Napredak rezultatom 2:0 na stadionu "Rajko Mitić" u meču 8. kola Superlige Srbije.

Zvezda je po gol postigla u oba poluvremena, a strelci su bili Bruno Duarte iz penala i Mirko Ivanić posle kornera. Napredak je od 83. minuta igrao i sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton nakon reakcije iz VAR sobe dobio Uroš Ignjatović. Zvezda je trenutno prva na tabeli sa 19 bodova iz sedam utakmica, pošto je jednu odložila zbog obaveza u Evropi. Napredak ima osam bodova i trenutno je u donjem delu tabele, preciznije na 11. poziciji. Mogao je Silas