Prva pobeda Vojvodine od uvodnog kola, Železničar poklekao na renoviranom "Karađorđu"

RTS pre 3 dana

Fudbaleri Vojvodine savladali su Železničar rezultatom 2:0 u osmom kolu Superlige Srbije.

Prvi gol za Vojvodinu postigao je Njegoš Petrović u 9. minutu, nakon što je prethodno promašio penal. Do kraja prvog poluvremena Novosađani su imali dva gola prednosti, a u strelce su upisao Kejleb Seri na asistenciju Delea. U drugom delu je Železničar bio opasniji, ali nije uspeo da postigne niti jedan pogodak i učini meč zanimljivijim. Vojvodina je uspela da se odbrani i dođe do veoma važna tri boda nakon lošeg početka sezone. Vojvodina je u prethodnom periodu