Fudbal: Dva gola Todoroskog za pobedu Spartaka protiv IMT-a

Subotica.com pre 3 dana  |  Subotica.com

Spartak je dobro iskoristio reprezentativnu pauzu i u premijernoj utakmici na novom terenu Gradskog stadiona slavio 2:0 protiv IMT-a u okviru 8. kola Superlige. Andrej Todoroski je iskoristio povoljnu priliku i doveo „golubove“ u vođstvo, a u nastavku po drugi put savladao golmana Belića za 2:0 i nova tri boda.

Spartak je bolje otvorio utakmicu i posle 15. minuta igre stigao do prednosti. Andrej Todoroski je nadmudrio odbranu i plasirao loptu u gol rivala za prednost „golubova“. Do odlaska na odmor viđena je jedna izgledna prilika na drugoj strani, ali se istakao golmna Vulić nakon pokušaja Luke Lukovića. Početak drugog poluvremena pripao je Spartaku. Todoroski je povukao kontrau po desnoj strani silovito šutirao i lopta je završila u daljem uglu za 2:0. Imali su