Ludnica u novom pazaru: Na kraju podela bodova, meč obeležio evrogol Stankovića! (video)

Hot sport pre 3 dana

Bomba Stankovića! Utakmica između Novog Pazara i Čukaričkog u osmom kolu Superlige Srbije završena je rezultatom 2:2, u uzbudljivom meču na novom hibridnom terenu stadiona Novog Pazara.

Čukarički je poveo u prvom poluvremenu golom Vinisijusa Mela, ali je domaći tim brzo reagovao. Adem Ljajić, bivši reprezentativac Srbije, odigrao je ključnu ulogu asistirajući za gol Đuranovića, a zatim učestvovao u akciji koja je dovela do preokreta, kada je Mesarović postigao gol za 2:1. A post shared by Mozzart Bet Super liga Srbije (@superligasrbije_official) Drugo poluvreme pripalo je gostima, koji su uspeli da izjednače fenomenalnim golom Nikole Stankovića u