(Poluvreme) Partizan vodi u Zaječaru: Dobra predstava crno-belih, Zubairu igra najbolji meč od dolaska! (video)

Hot sport pre 3 dana

Dobar fudbal gledamo u Zaječaru! Fudbaleri OFK Beograda „ugostili“ su ekipu Partizana u Zaječaru u okviru 8. kola Superlige Srbije, a u prvih 45 minuta videli smo tri pogotka, od kojih su dva završila u mreži kluba sa Karaburme – 1:2.

Gledamo izuzetno zanimljivu utakmicu, što potvrđuje i broj golova. Konkretniji i bolji su bili crno-beli u prvih 45 minuta, pa možemo reći da imaju zasluženu prednost. Pre svih, ističe se Ibrahim Zubairu, koji igra svoju najbolju utakmicu od dolaska u Humsku. Zabeležio je prvo asistenciju, a kasnije se i sam upisao u strelce. Poveo je Partizan preko Filipovića u 15. minutu, koji je iskoristio centaršut Zubairua i glavom sjajno pogodio sa vođstvo crno-belih. Nije se