Tsc je u velikoj krizi: Novi poraz Topolčana za pretposlednje mesto u Superligi Srbije!

Hot sport pre 4 dana

Veliki podvig Tekstilca! Fudbaleri Tekstilca iz Odžaka postigli su istorijsku pobedu protiv TSC-a iz Bačke Palanke, savladavši ga sa 2:1 u osmom kolu Superlige Srbije.

Ovo je najveća pobeda u istoriji kluba iz Odžaka. Iako su Tekstilac igrali sa desetoricom od kraja prvog poluvremena zbog crvenog kartona kapitenu Marjanoviću, ekipa je zapanjujuće odigrala drugo poluvreme. Golove za domaći tim postigli su Skrobonja i Sredojević u prvih deset minuta drugog dela. TSC je uspeo da smanji prednost golom Stanića u 64. minutu, ali su se odbrambene snage Tekstilca pokazale kao čvrste i disciplinovane, sprečivši goste da dođu do