Kiks Intera, Napoli ostao na vrhu!

Sportske.net pre 2 dana  |  Sportske.net

Ekipa Intera nije uspela da se vrati na čelo tabele Serije A, pa od večeras liderska pozicija pripada Napoliju. ''Neroazuri'' su večeras na gostovanju u Monci osvojili samo bod, bilo je 1:1, u utakmici koja je u svom najvećem delu bila bez mnogo zanimljivog sadržaja.

Sve do 81. minuta je to uglavnom bila fudbalska ''uspavanka'', a onda je Portugalac Dani Mota svojim golom šokirao goste iz Milana. On je na asistenciju Armanda Ica doveo Moncu u vođstvo, što je bio signal da ekipa Intera sve karte baci na napad. Ofanziva se brzo isplatila Interu koji u 88. minutu stiće do izjednačenja. Karlos Augusto je prihvatio loptu na levoj strani, ubacio ju je zatim na drugu stativu, gde ju je sačekao Damfris i savladao golmana Turatija -