Da li je Partizan oštećen protiv OFK Beograda: Sudijski ekspert uporedio penal Romantičara sa Zvezdinim protiv Napretka! (video)

Hot sport pre 2 dana
Da li je Partizan oštećen protiv OFK Beograda: Sudijski ekspert uporedio penal Romantičara sa Zvezdinim protiv Napretka…

Opravdana odluka arbitra… Fudbaleri OFK Beograda savladali su Partizan u Zaječaru u okviru 8. kola Superlige Srbije – 3:2 (1:2) Gledali smo izuzetno zanimljivih prvih 45 minuta utakmice, što potvrđuje i broj golova.

Konkretniji i bolji su bili crno-beli, pa možemo reći da su zasluženo stekli prednost u prvom delu. Ipak, tu prednost nisu uspeli da sačuvaju, jer su u završnici drugog dela primili dva pogotka. Imao je Partizan gol viška sve do 85. minuta kada je igrao rukom u šesnaestercu defanzivac Jurčević, a precizan sa bele tačke bio je iskusni Paločević. Penal je bio očigledan, nisu se ni igrači puno bunili na terenu, a sada se oglasio i sudijski ekspert Raka Đurović. On je